
Originally Posted by
slippy
My friend is trying to get people to go in on a buffalo, if you want to try something different. He has a tag. I think it figures out to about $2-3 a pound, after processing and a $450 tag. Just throwing it out there....
Ooooooooooooooooooooooooooooh. (insert homer's donut face).
If I had the freezer space and ability to cook it, I'd do it. Let me know around this time next year.
Days on snow 06-07: 3
Days behind a boat summer 2006: 24
"Coming here and asking whether you need wider skis is like turning up at the Neverland Ranch and asking Michael if he'd like to come to Tampa with the kids" -bad roo.
Bookmarks