1 plant = 4-5 ounces...
4-5 ounces = about 1000 bucks (Depending on quality. Depending where you live, that could double.)
2 10x20 tents running 20 plants each on 35 day stagger = 20k a month... (While working full time)
What exactly should I be studying?